Penti 15 Den Body Form Külotlu Çorap
PENTİ 15 DEN BODY FORM KÜLOTLU ÇORAP
PENTİ 15 DEN BODY FORM KÜLOTLU ÇORAP
PENTİ 15 DEN BODY FORM KÜLOTLU ÇORAP

Penti 15 Den Body Form Külotlu Çorap

Marka : Penti
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

Penti Çorap Kalitesi

Penti Varis Çorabı

Kıyasla Al!

Hepsi Seynisa 'da

Penti Babet Corap

Mağazamızda ǀ Online Satış Sitemizde

:

            Nylon çorap 1940 yılında A.B.D. 'de piyasaya ilk sürüldüğünde 4 günde 4 milyon adet satılmıştı.Bu büyük bir başarı ve tercih sebebi idi.Esas naylon çorap 1959 yılnda LCYRA (LİKRA) 'nın keşfiyle büyük sıçramasını yapmıştır. LCYRA (LİKRA) çok elastik yapıya sahip yapay iplik modanın kulvarını değiştirmişti.

            Çorap, artık yeni bir modadan öte bayanların vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelmişti.Teknolojinin ilerlemesi ve yeni hammaddelerin çıkması çoraba değişik renk ve varyasyonlar katmıştır.Günümüzde yüzlerce desen ,renk ve modelle bayanların vazgeçilmez aksesuarı ve şıklığın bir parçası olmaya devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ 

           %85 Naylon %15 Elastan malzemeden üretilmiştir.Sağlıklı ,esnek ve hijyeniktir.Üretici firma alanındaki en iyi firmalardandır.Marka değeri olan firmalar modanın ve şıklığın yol göstericileridir.

          Kullanacağınız Naylon çorapların ‘’Güzel Günler İçin…’’ olması dileklerimizle.

 

 

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.

Etiketler
Penti Çorap,