Nbb Jüpon 2900
NBB JÜPON 2900

Nbb Jüpon 2900

Marka : Nbb
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,00(KDV Dahil)

Ucuz Nbb Jüpon-Satın Al

Hepsi Seynisa'da!

Bayan Korse Modelleri Ve Fiyatları

Erkek Bel Korse

Le Jardin 7035

Şort Tayt Kadın

Mağazamızda ǀ Online Satış Sitemizde

:
 JiPON Kelimesi Fransızcadan dilimize geçiş yapan Aslı JİPON olan bir isim kelimesidir. Dilimize Geçiş sürecinde değişikliğe uğrayarak zaman zaman JÜPON, JiPON denir.JiPON bayanların etek altlarına giyindikleri, eteklerinin toplanmasını engelleyen ve ten görüntüsünü engellemeye yarayan bir nevi içe giyilen başka bir etek türüdür .

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.

Etiketler
Nbb Jüpon,