LEVİDOR-2020-21-seynisa
LEVİDOR-2020-21-seynisa

Levidor-2020-21

Marka : Levidor
Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Ucuz Levidor Eşarp-Ucuz Levidor İpek Eşarp-Satın Al

Hepsi Seynisa 'da

Armine Eşarp 2020

Abiye Üzerine Tül Şal Modelleri

Mermer Desenli Eşarp

Krem Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal
:
İpek , çok eski bir geçmişi olan bir üründür .

Twill (Tivil) İpek ve Sura (Saten) ipek de %100 saf ipektir.Sura İpek ,Tivil İpek Eşarp 'a göre daha kaygan bir eşarptır.Tivil İpek Eşarp daha kolay ve hızlı şekil alabilen bir eşarp olduğu için çalışan kadınlar tarafından daha çok tercih edilen bir üründür.Her iki ipek grubununda kalite ve ipek oranı olarak hiç  bir farkı yoktur.Sura ipek ve Tivil ipek ürünlerinin  ikiside firmamız tarafından temin edilmektedir.

Seçmiş olduğunuz İpek Eşarpların ''Güzel Günler için...'' olması dileklerimizle

 

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.

Etiketler
Levidor Eşarp,