Ucuz Anıl Jüpon-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil

Ucuz Anıl Jüpon-Satın Al

₺35,00 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil

Ucuz Anıl Jüpon-Satın Al

₺35,00 KDV Dahil
₺44,00 KDV Dahil

Ucuz Anıl Jüpon-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil
₺53,00 KDV Dahil

Ucuz Nbb Jüpon-Satın Al

₺35,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil

Ucuz Nbb Jüpon-Satın Al

₺35,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
1

 

Jüpon Modelleri ,cilt ile doğrudan temas halinde olan ve dış giyim eşyalarının içine giyilen kıyafetlerdir.İç çamaşırı albeniye sahip,desenli ve renkli bir dünyadır.Bayan iç giyim ve erkek iç giyim de marka ve kumaş açısından seçici davranılması gerekmektedir.Jüpon Modelleri, dış giysilerin vücut atığı ile kirlenmesini ve hasar görmesini önler aynı zamanda dış giysilerin cilde karşı sürtünmesini azaltır,cildi şekillendirmek ve cilt kısımlarını örtme işlevini görürler.Eğer tercihinizi yanlış iç çamaşırı seçeneğinde kullanırsanız ve aynı zamanda çeşitli enfeksiyonlar konusunda sağlıklı bir geçmişe sahip değilseniz sıkışan nem, çeşitli bakteri enfeksiyonlarına yol açabilir ve  bu iç çamaşırını 7/24 giymek riski artırabilir. Her kıyafet, insanın tarzını ve kişiliğini yansıtır iç giyim ürünleri de belli bir stil ortaya çıkarmaktadır.İç çamaşır tercihi yapılırken genellikle rahat ve kolay kullanılabilir olanları seçilir.Bayanların diğer bir tercih sebebi ise kendilerini iç çamaşırlarının içinde güzel ve mutlu hissetmeleridir. Erkekler ise genelde iç çamaşırı tercihlerini temizlik unsurunu göz önünde bulundurarak yaparlar.

En Ucuz Jüpon  Modelleri ve Fiyatları

İndirimli & Taksitli & Kaliteli & Orjinal Ürün

Satın Al

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.