Firmamız 2005 yılında Seydişehir Nisa Eşarp Dünyası olarak kurulmuş olup eşarp, şal, yazma, iç giyim, iplik, çorap, şapka, pijama ve tesettür mayo ürünleri ile hizmet vermektedir.

Firmamız; Pierre Cardin, U.S. Polo Assn, Anıl, Anıt, NBB, Berrak, Elite Life, Gallipoli, Le Jardin, Orkide, FC Fantasy, Yeni İnci, Penti, Müjde, Or-Al, Aytuğ, Allıze ,iç Giyim ve pijama markalarının ve Aker, Pierre Cardin, Cacharel, Armine, La Boutique, Vissona, Levidor, Silkhome ipek eşarpların satışını yapmaktadır.

    Aker Eşarp Seydişehir  ,Armine Eşarp Seydişehir , La Boutique Eşarp Seydişehir,Ladyscarf Eşarp Seydişehir bayisidir.

Alanında uzun yılların tecrübesiyle hizmet veren Kaplanlar Tekstil(Konya-Kaplanlar iplik-tekstil-www.kaplanlariplik.com.tr), Fındıkçıoğlu Tekstil (KOCAELİ-firma www.tekstilland.com/) alarının tüm ürün grubunda  ana bayiliğini yürütmektedir.Tekstilland ,ilk şubesini de Konya Seydişehir de Nisa Eşarp Dünyası ( www.seynisa.com ) ismi ile gerçekleştirmiştir.

   Birçok marka ve ürünle kurulduğumuz tarihten bu zamana kadar perakende sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardır bölgesinde geniş bir alana hizmet vermekte olup bu hizmet alanını, online internet satışları ile  genişletmiş bulunmaktadır. %100 orijinal marka %100 kalite ve  güven esasına göre hizmet vermektedir.

Blog sayfamız   www.akerarmine.com