GALLİPOLİ  SPOR GİYİM  8454
GALLİPOLİ  SPOR GİYİM  8454

Gallipoli Spor Giyim 8454

Marka : Gallipoli
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)

Ucuz Gallipoli Spor Giyim -Satın Al

:

Spor yapmak günümüzde insan sağlığı için vazgeçilmez bir yaşam tarzı olmuştur.İstediğiniz görünüme kavuşmak için ve daha kaliteli bir yaşam felsefesi spordan geçmektedir. Buna ulaşmak için yapılan spor uygulamalarında hem şık hem de spora uygun tayt bulmak zor oluyor.

Bu bağlamda spor yaparken hem yapılan sportif işlemlere uygun rahatlıkta ve esneklikte bir sporcu taytı seçmek gerekiyor. Gereken esneklikte olmayan taytlar yapılan sportif işlemlerden vücudun gereken hareketleri verimli bir şekilde yapmasını engelliyor.Esnek kumaşı ve modern dizaynı ile sporcu taytı,şık ve zarif tasarımı ile de dikkat çekiyor. Her zaman şık görünüme önem veren kadınlar için spor yaparken de durum değişmiyor.

 Kullanacağınız Sporcu kıyafetlerinin  ‘’Güzel Günler İçin…’’ olması dileklerimizle.

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.