Formtime 6200 Erkek Atlet Korse
FORMTİME 6200 ERKEK ATLET KORSE-seynisa
FORMTİME 6200 ERKEK ATLET KORSE-seynisa
FORMTİME 6200 ERKEK ATLET KORSE-seynisa

Formtime 6200 Erkek Atlet Korse

Marka : Formtime
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

Ucuz Formtime Atlet Korse-Satın Al

Hepsi Seynisa'da!

Bayan İç Çamaşır

En Ucuz İç Çamaşırı

Külot Sütyen Takımı

Sütyenli

Mağazamızda ǀ Online Satış Sitemizde

:

Korse ,yüzyıllar öncesinden beri kullanılan  modanın bir parçası olan giysidir.Tarih boyunca bir içgiyim olarak kullanıldı ise de dış giysi olarakta tasarlanmış ve kullanılmıştır.Kadınlara daha şık ve düzgün bir vücut yapısı görüntüsü sağlamasından dolayı hep tercih sebebi olmuştur.

Yıllarca farklı malzeme ve materyallerden değişik tasarımlar yapıldı.Korse 1800 yıllarda doğal ve günümüz haliyle kullanılır halini almıştır.

2000 'li yıllardan sonra korse tekrar modacılar tarafından popüler hale getirildi.Korse toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliği ile bayanlar tarafından tercih nedenidir.

Korseler kullanıldığı zaman 1 beden küçülme sağlar.Kumaş olarak süper  mikrosoft kumaş kullanılmıştır.

Kullanacağınız korselerin, ‘’Güzel Günler İçin…’’ olması dileklerimizle.

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.

Etiketler
Formtime İç Giyim,