Ucuz Le Jardin Bayan Sütyen-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil

Ucuz Le Jardin Bayan Sütyen-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil

Ucuz Nbb Bayan Sütyen-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil

Ucuz Nbb Emzirme Atleti-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil

Ucuz Nbb Kaplı Balenli Emzirme Sütyeni-Satın Al

₺45,00 KDV Dahil
1

Kadın Sütyen Tercihinde  Nelere Dikkat  Edilmelidir?

Kadınlar için  giyim eşyalarının en önemlilerinden  bir tanesi de sütyendir. Sütyen modeli tercihiniz çok önemlidir, çünkü bedeniniz açısından doğru tercih edilmemiş bir sütyen öncelikle sizin vücut duruşunuza ,  omuz-sırt sağlığınıza zararlar verir. Günümüzde, Sporcu sütyeni,emzirme sütyeni,pamuklu sütyen,dantelli bralet,fantezi sütyen şeklinde varyasyonları üretilmiştir.Sütyen takım ,sütyen külot takım olarak ta kadınların vazgeçilmezidir.Sütyen beden hesaplama ,kullanım kolaylığı ve sağlık açısından önemlidir.Başta Pierre Cardin Sütyen Takım olmak üzere birçok marka ve modeller stoklarımızda mevcuttur. Rahat kullanamadığınız ve rahat edemediğiniz bir sütyen göğüslerinizin  deformasyona neden olur. Sütyen beden hesaplama belirtiğimiz gibi son derece önemlidir. Sütyen beden hesaplama yaparken aşağıda belirtiğimiz hesaplama yöntemi tavsiyemizdir.

Ölçü belirlerken dikkat edilecek hususlar şunlardır;

a) Göğüs altı ölçüsü (Beden Ölçüsü) :  Göğüslerinizin  altından,  sırt kısmınıza  doğru  ölçü alınız. Göğüs altı ölçünüz 89 cm ise sütyen bedeniniz 90 a denk gelmektedir.

b) Göğüs çevresi ölçüsü ( Cup (kap) Ölçüsü) : Sırtınızdan , göğüs uçlarınızı çevreleyecek şekilde ölçü almalısınız. Alınan bu ölçünün değeri tablodan bakılarak A,B,C,D  hangi cup bedenine denk tespit edilir.Göğüs çevrenizin ölçüsü 95cm. ise, cup bedeniniz B’dir.

 

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.