Anıt Erkek Atlet 1108
ANIT ERKEK ATLET 1108

Anıt Erkek Atlet 1108

Marka : Anıt
Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)

Ucuz Anıt Erkek Atlet -Satın Al

Hepsi Seynisa'da!

Bayan Külot Korse

Erkek Boxer Külot

Le Jardin Desteksiz Sütyen

Şortun Altına Giyilen Tayt

Mağazamızda ǀ Online Satış Sitemizde

:

Atlet ,insanların yüzyıllardır kullandığı bir iç giyim eşyasıdır.İnsanlar yıllarca kış aylarında  vücutları sıcak tutması için,yaz aylarında vücutlarının terlerini alması için kullanmıştır.Kışın boğazlı kollu ve birazda kalın kumaş,yazın ise askılı biraz ince kumaş ile hep kullanmış hep vazgeçilmezleri olmuştur.

Günümüzde ‘’Penye ‘’ atlet ismi ile günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelmiştir.Penye, kaliteli  pamuğun özel aletlerle apresi (taranma) edilmesi ile elde edilen bir kumaşın modernize edilerek şekillendirilmesidir.

Pamuk ,doğal olarak ve doğal liflerinden elde edildiğinden dolayı atlet son derece sağlıklı bir iç giyim ürünüdür.

Erkek atletlerinde son zamanlarda yapılan ; v yaka ,sıfır yaka , kısa kollu modellerin güzel tasarımları sayesinde,günlük hayatta bir gömlek içerisinde şık bir giyim ürünü olmuş.Bir atletten daha ilerisine taşınmıştır.

Kullanacağınız atletlerin, ‘’Güzel Günler İçin…’’ olması dileklerimizle.

İade ve Geri Gönderim Şartları

           Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri, iade şartlarına uyması koşulu ile teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

          Alt iç giyim ve üst iç giyim, yüzme giyim, külotlu çorap, kozmetik ürünleri, fantazi ürünleri, sütyen, jartiyer niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, ten ile direkt teması olan, tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme olasılığı olan ürünlerin, kişisel kullanıma özel ürünlerin ve outlet olarak satılan ürünlerin  değişim ve iadesi yapılamamaktadır.

Etiketler
Anıt Erkek Atlet,